Szanowni Klienci!

Z wielką radością ogłaszamy, że Pizzeria Majami i Pizzeria Salsa łączą swoje siły! Od teraz, pod jednym dachem na ul. Kawaleryjskiej 4a, możecie znaleźć wszystkie Wasze ulubione smaki. To połączenie pozwala nam jeszcze lepiej sprostać Waszym oczekiwaniom i dostarczyć wyjątkowe doznania kulinarne.

Jakość naszych dań pozostaje na najwyższym poziomie, a nasza szybka dostawa zapewnia, że pyszne jedzenie dotrze do Was w mgnieniu oka. Nasza oferta nie kończy się na pizzy – serwujemy również pyszne kebaby, aromatyczne chickenburgery i świeże sałatki, które stanowią doskonałe uzupełnienie naszej głównej oferty.

Zapraszamy do składania zamówień przez telefon lub online. Czy to na szybki lunch, wieczór z przyjaciółmi, czy rodzinny obiad – zawsze możecie na nas liczyć. Nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było przygotowane z najwyższą starannością i pasją.

Nie czekajcie! Odkryjcie nowe smaki i cieszcie się wspólną ofertą Pizzerii Majami i Salsa. Nasza misja to zadowolenie każdego klienta, dlatego możecie być pewni, że każda pizza, kebab, chickenburger czy sałatka będą spełniać Wasze kulinarne oczekiwania.

Zapraszamy do Nas na ul. Kawaleryjską 4a. Czekamy na Wasze zamówienia i obiecujemy, że będziecie do nas wracać po więcej!

Smacznego!